Otázky a odpovědi

Jaká je vhodná obuv pro Zumba lekci ?

Důležitá je kvalitní obuv. Doporučuje se sportovní obuv určená pro tanec a fitness, ideálně  s podrážkou, která tlumí nárazy a šetří tak vaše kĺouby. Můžete mít i běžné boty na aerobik.

 

Co si obléknout na sebe ?

Jde hlavně o zábavu, při které se navíc ještě hubne. Vhodné je pohodlné oblečení, které neomezuje Váš pohyb. Je důležité, aby jste sa cítili příjemně a uvoľněně. Zumba dýcha letní atmosférou, takže se nebojte barev a kreativity. Specializované “zumbashopy” nabízejí oblečení v tomto duchu. Z kalhot visí barevné stuhy, trička zdobí s nápisy “Fun”, “Enjoy dance”, “Join the party” a podobně. Prodávají se i originální náramky, potítka, čelenky, kraťasy, trička a tílka… Nicméně na hodinu můžete přijít v běžném sportovním oblečení.

 

Co ještě přibalit s sebou ?

U Zumby se zapotíte! Proto rozhodně láhev s pitím, a protože propotíte nejedno triko, hodí se vzít si pro jistotu náhradní oblečení a ručník.

 

Mohu tančit Zumbu bez předchozí zkušenosti s tancem ?

Zumba je program navržený pro každého. Tanečníci i netanečníci okamžitě a bez problémů zvládnou lekci Zumby, protože na to, aby se vám dařilo v Zumbě, nemusíte umět tancovat. Zumba vytváří atmosféru jako párty, takže nově příchozí nebo ti, kteří dříve otáleli s návštěvou skupinového cvičení se nebudou stydět. Vášnivé a explozivní rytmy latinsko-americké a mezinárodní hudby vás přirozeně motivují k pohybu.

 

Jsem taneční dřevo Je Zumba určená i pro mě?

Na lekcích Zumby jsou vítáni všichni bez ohledu na věk, kondici a pohybovou zdatnost.Každý si může tempo přizpůsobit svým možnostem a potřebám. Pohyby jsou jednoduché, zábavné a jednotlivé kroky sa opakují. Poslouchujte hudbu a uvolněte se. Vše příjde samo. Když náhodou “nechytíte” správný krok, nic se neděje, hlavně se nepřestávejte hýbat. Podaří se vám to příště, nebo si vymyslíte vlastní variaci – fantazii se meze nekladou. Samozřejmě, pravidelnost prináší skvělé výsledky a každý začátečník se po pár hodinách stane pokročilým. Nikdo nebude hodnotit nebo kritizovat vaše pohyby. Každý má svůj unikátní taneční styl a na Zumba lekcích jde hlavně o skvělou zábavu s cílem udělat něco prospěšného pro své tělo a svou kondici.


Zumba OSTRAVA


Rezervovat ZUMBA v Ostravě